HAKKIMIZDA

busico

HAKKIMIZDA

Vamatco A.Ş., 50 yılı aşkın deneyimi ile sektöre hizmet veren Almelek A.Ş. ‘nin iştiraki ile 2007 yılında kurulmuştur. Vamatco A.Ş. olarak; Fleksografik & Rotogravür & Rotasyon baskı makineleri için kompresyon tekniği ile "BLADE MASTER" tescilli markamız ile mürekkep sıyırma bıçağı üretmekteyiz. Türkiye ve yakın coğrafyadaki ilk ve tek mürekkep sıyırma bıçağı üreticisi olmaktan gururluyuz.

BLADE MASTER Sıyırma bıçakları, Yüksek kalite ve yoğunluğa sahip Avrupa menşeli özel çelikten üretilmektedir. Üretimde uygulanan Kompresyon tekniği sayesinde her partide aynı ürün kalitesi sunulabilmektedir. Özel ambalajlarımız sayesinde de sıyırma bıçaklarımız uzun süreli muhafaza edilebilmektedir.

Sadece Türkiye pazarında değil, Yurtdışı pazarında da ayrıcalıklı bir yere sahip olan Blade Master ürünleri, müşterilerinin üretimde verim alacak şekilde çalışmalarına; zaman ve enerji tasarrufu sağlamalarına katkıda bulunmaktadır.MİSYONUMUZ

Blade Master sıyırma bıçakları markamız için sadece kendimizi bizlerin anlatması değil, ürünlerimizin kalitesi, uzun ömürlülüğü, tam zamanında teslimat gibi bizi anlatan tanımlamaları müşterilerimizden de duyacak şekilde çalışmaktayız. Mottomuzda da dediğimiz gibi Vamatco A.Ş. olarak Değer Üretiyoruz, Değer Katıyoruz.


VİZYONUMUZ

Blade Master sıyırma bıçaklarımızın kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile; Dünya çapında hizmet sunduğumuz firma sayımızı arttırmayı hedefliyoruz.